Zróbmy Razem Polanę! – zaproszenie do wsparcia Rudawskiej Krainy Łagodności

15 czerwca 2016

Zapraszamy do dołączenia do akcji „Zróbmy razem Polanę”, organizowanej przez Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich w Rudawach Janowickich. Celem akcji jest współtworzenie przez osoby z zewnątrz dwóch inicjatyw: Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” oraz koncertów z  cyklu „Szwajcarkowe Granie”. Każdy może dołączyć do akcji, a sposobów współpracy jest wiele.

Aktualnie stowarzyszenie skupia się na uzupełnianiu funduszy potrzebnych do realizacji Polany za pomocą portalu Polak Potrafi w projekcie „Rudawska Kraina Łagodności”. Zasadą w/w portalu jest wykupywanie  wybranych nagród, które otrzymaliśmy od darczyńców.

Część z nich - bilety, posiłki i noclegi są W CENIE NIŻSZEJ, niż u źródła, więc warto wykorzystać tę okazję. W ofercie nagród poza w/w są m.in. film akcji, który jest kursem internetowym jęz. angielskiego Olive Green firmy SuperMemo World, warsztaty djembe w Strefa Rytmu w Warszawie, masaże w Centrum Rehabilitacji Body Balance we Wrocławiu, kurs wspinaczki z Wojtkiem Sadłoniem, trzy sesje fotograficzne, zaśpiewanie na scenie z Krzysztofem Jurkiewiczem - wokalistą Słodkiego Całusa od Buby lub z Martyną Czech - wokalistką Chwili Nieuwagi, spektakle teatralne w Poznaniu lub w Michałowicach, a także dla dzieci w Jeleniej Górze, kawa i desery w legendarnej kawiarni Leszka Kopcio "Biała Lokomotywa" w Nowej Rudzie, wstęp na trasę trudną w Parku Linowym przy Domu Turysty PTTK „Pod Wieżycą”, karnety na przyszłoroczny festiwal Osppt YAPA, fotoobrazy, które wykona firma Fotografia-Wielkoformatowa.pl, bilety wstępu na rozmaite atrakcje na Dolnym Śląsku i wiele innych propozycji.

Wszystkie szczegóły i listę nagród do wyboru można znaleźć tutaj:

PROJEKT „RUDAWSKA KRAINA ŁAGODNOŚCI” NA PORTALU POLAK POTRAFI

Pełne galerie z imprezy możecie zobaczyć tutaj:

Polana 2015 - dzień 1

Polana 2015 - dzień 2

GSS_baner1

Fotografia Wielkoformatowa

wydruki-wielkoformatowe 

Fotografie ze strony fotosudety.pl możesz zamówić w formie obrazu na płótnie, fototapety lub zdjęcia w dużym formacie! Zamów przez stronę partnera:

Fotografia Wielkoformatowa 

Facebook + Google

Zdjęcia opublikowane na stronie są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie zdjęć lub ich fragmentów bez zgody właściciela strony zabronione.
W celu ustalenia warunków komercyjnego jak i niekomercyjnego wykorzystania zdjęć proszę o kontakt.

© www.fotosudety.pl 

 

Kontakt

 

Dominik Sadowski 

e-mail: info@fotosudety.pl

 

Tagi