Od autora

Witaj Turysto!

Blog, który odwiedzasz, powstał z połączenia moich największych pasji – górskich wędrówek i fotografii cyfrowej.

Zapraszam Cię w podróż po magicznych Sudetach. Znajdziesz tu zdjęcia z opisami miejsc zarówno popularnych, jak i dzikich, trudno dostępnych i mało znanych.
Na stronie, poza galeriami krajobrazów, znajdują się zapowiedzi i kalendarium wydarzeń odbywających się na terenie Sudetów oraz fotoreportaże z imprez, na których mam przyjemność bywać.

Nie jestem profesjonalnym fotografem, a strona, jak i obrazy, które tu zamieszczam, traktuję zupełnie hobbystycznie. Jeśli jednak podobają Ci się moje zdjęcia i chciałbyś wykorzystać mnie jako „fotografa” na imprezie, którą organizujesz, napisz do mnie, chętnie przyjadę, popstrykam i udostępnię galerię w zakładce „Fotoreportaż”.

Na koniec kilka słów o mnie… Rocznik 80. Miłośnik gór, w szczególności Sudetów, podróżnik-amator, wieczny student geografii na Uniwersytecie Wrocławskim;) Tato Hani, która już jako kilkumiesięczna turystka, z pomocą rodziców zaczęła zdobywać sudeckie szczyty.

Jesienią 2014 roku przypadkiem zostałem morsem 🙂 Już po pierwszym wejściu do zimnej wody Wodospadu Podgórnej w Przesiece, wiedziałem, że będę to robił regularnie. Wszystkich gorąco (?) zachęcam do morsowania! Same przyjemności! Na stronie znajdziecie też relacje z zimowych kąpieli.

Życzę miłego oglądania… i do zobaczenia na szlaku!

Dominik Sadowski

dominik-sadowski 

Autor strony na Borówczanych Skałach (Karkonosze) w 2014 roku

 

dominik sadowski

na szczycie Śnieżnika – sierpień 2015 r.

 

mors

…i jako mors 🙂 – Wodospad Podgórnej w Przesiece, grudzień 2014